Spalvos, kristalo ir kvapo sinergija

18,00

Kategorija:

Aprašymas

Spalvų, kristalų ir kvapų sinergija.
Aromaterapinių, aliejinių kvepalų rinkinys.
6 skirtingų kvapų buteliukai po 5ml.

❤🧡💛💚💙💜

❤ Raudona yra drąsos, ryžto, impulso ir stiprių emocijų spalva. Raudonos spalvos kristalai apibūdinami kaip gyvybinę energiją ir sąsyšį su žeme palaikantys mineralai (koralas ir raudona tigro akis). Su šia spalva siejami sodrūs kvapai, kurie padeda nuraminti mintis, suvokti dabartį, paleisti pyktį bei kitas neigiamas emocijas. (Vetiverijų, kedrų ir greipfrutų eteriniai aliejai)

🧡 Oranžinė spalva simbolizuoja gyvybingumą, susieja energijos galią su žinojimu ir išmintimi, padeda susikaupti. Oranžinės spalvos kristalai šildo, kelia nuotaiką, padeda atgauti emocinę pusiausvyrą ir pasitikėjimą savimi (Karneolis). Šiai spalvai priskiriamų kvapai išsklaido liūdesį, padeda įveikti niūrias mintis, suteikia žvalumo ir pozityvumo (Ylang-ylang, cinamono ir greipfrutų eteriniai aliejai)

💛 Geltona yra proto ir aiškumo spalva, didina pastabumą ir minčių koncentraciją. Geltonos spalvos mineralai atspindi šviesą, turi universalią galią pašalinti negatyvią emociją skatina gerovę ir džiaugsmą, suteikia aiškumo (gintaras). „Geltoni kvapai“ yra lengvi, tonizuojantys, šviesina protą, ramina sutrikus ir pernelyg susijaudinus. Ypač rekomenduojama mokinantis (bergamotė ir japoninio laurenio eteriniai aliejai).

💚 Žalia – laisvės ir atgimimo spalva, sujungia žmogaus protą su gamtos pajautimu, sugrąžina emocinę pusiausvyrą. Žalios spalvos kristalai padeda suderinti širdies troškimus su proto racionalumu. Malachito ir rožinio kvarco duetas skatina meilę sau ir aplinkai.Palergonijų, eukaliptų ir greipfrutų eterinių aliejų sinergija išsklaido įtampą, padeda susitelkti ir pastebėti savo jausmus, sumažina nuoskaudas.

💙 Mėlyna – ramybė ir stabilumas, suteikia atsipalaidavimo jausmą, skaidrina ir praplečia mąstymo procesus, skatina į problemą pažvelgti kitomis akimis. Mėlynos spalvos kristalai yra siejami su kūrybinėmis ir darbinėmis galiomis, gilesniu požiūriu į aplink mus vykstančius procesus (Lazuritas, labradoritas ir turkis) Kvapai priskiriami šiai spalvai yra stabilizuojantys, padedantys susikaupti, suteikiantys energijos ir skaidrinantys protą (šaltmėčių, citrinų ir arbatmedžio eteriniai aliejai).

💜 Violetinė spalva siejama su kūrybiškumu, pusiausvyra tarp fizinių ir dvasinių kūnų, ramina pernelyg įtemptus nervus, neutralizuoja pyktį ir stiprų susijaudinimą. Violetinės spalvos kristalai padeda įsigilinti į kurį nors dalyką, rasti išeitį iš kėblios situacijos. Frankicenso, levandų ir apelsinų eterinių aliejų sinergija padeda nurimti, nuveja liūdesį, suteikia vidinės ramybės ir atpalaiduoja protą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Spalvos, kristalo ir kvapo sinergija”