Edukacijos

Aromaterapinės edukacijos – pažintis su eterinių aliejų kvapais, mokymasis juos užuosti bei išmokti apibūdinti, aromaterapijos istorija, eterinių aliejų išgavimo istorija, antivirusinis, antimikrobinis, raminamasis poveikis, eterinių aliejų panaudojimo galimybės ir sritys, jų efektyvumas nervingumo, įtampos bei streso prevencijai bei stimuliacijai, aromaterapinių aliejų mišinių kūrimo pagal jų savybes principai.

Dekoratyvaus muilo gamyba iš muilo bazės – puošnių (naudojant natūralius augalus), daugiasluoksnių, įvairiaspalvių ir įvairių formų muilų kūrimas, dekoratyvinio muilo istorija bei savybės, jo gamyba iš muilo bazės bei skirtumai nuo muilų, sukurtų kitokiais technologiniais procesais, muilo bazių rūšys, savybės bei jų skirtumai, darbo priemonės, gamybai skirtos formos, natūralūs bei dirbtiniai priedai.

Papuošalų kūrimas iš natūralių akmenų ir jų poveikis – mineralų grupavimas pagal spalvą bei kitas jų savybes, apyrankių kūrimas iš mokymų metu aptartų ir pasirinktų mineralų, natūralių bei sintetinių mineralų, akmens uolienų kilmė, savybės ir istorija, pusbrangių akmenų ir brangakmenių bei mineralų priežiūra, papuošalo iš natūralių akmenų kūrimas.

Žvakių iš natūralaus bičių vaško ir jo komponentų kūrimas, puošimas. Žvakių kūrimo ir naudojimo paslaptys.

Dangaus kūnų ir jų sąveikos pažinimas – dangaus kūnų teorinis ir praktinis pažinimas, heliocentrinės sistemos, Saulės sistemos bei visatos veikimo sistemos supratimas, imitacinės heliocentrinės sistemos praktinis sukūrimas, orientavimasis aplinkoje pagal artimiausią žvaigždę, Mėnulį ir pagal naktinio dangaus žvaigždes, skirtumas tarp astronomijos ir astrologijos, dangaus kūnų įtaka mūsų planetai bei gyviems organizmams, juodosios materijos suvokimas.

Miško terapija – pažintis su augalais jų sinergija, naudingų bei žalingų augalų atpažinimas, naudingumas. Pažintis kaip žmogaus yra susietas su gamta.